top of page

Samoprzylepna folia antywirusowa

Na rynku pojawiła się PRZEŹROCZYSTA FOLIA OCHRONNA o skutecznym 99,99 % antywirusowym i antybakteryjnym działaniu. Jest to rozwiązanie, które wyeliminuje konieczność codziennej szybkiej dezynfekcji. Oczywiście od razu dołączyliśmy ją do naszej oferty.
Touchshield™ , bo o niej mowa oferuje ochronę przez 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu …aż do czasu kiedy sami zdecydujemy o jej o zdjęciu lub zamianie.

Folia przeznaczona jest do gładkich powierzchni (monitory, drzwi, biurka, szafki, stoły itp.)

oraz do powierzchni o lekkich krzywiznach (myszka komputerowa itp.) jaki i o pełnych załamaniach (rączki wózków, uchwyty w komunikacji miejskiej, klamki itp.)

Folia zawiera m.in. jony srebra.

Potwierdzone skuteczne działanie antywirusowe i antybakteryjne

w 99.99 % przez okres 6 miesięcy zostało udokumentowane Certyfikatami: ISO 22196 I ISO 21702.

DLACZEGO CHRONIMY POWIERZCHNIE?

Alarmujące ostatnie badania publikowane przez badaczy w Imperial College London pokazują, że wiru spozostaje na profilach łóżek szpitalnych w izolowanym pokoju i może rozprzestrzeniać się do 18 godzin na inne powierzchnie,takie jak klamki drzwiowe ,krzesła w poczekalni,zabawki dziecięce i książki w pokojach zabaw.....Chroniąc profile łóżek folią Touchshield™możemy zapobiec rozprzestrzenianiu wirusa....


JAK TO DZIAŁA?

Touchshield™jest folią z PCV lub PET, pokryta wierzchnią warstwą najbardziej nowoczesnymi antywirusowymi i antybakteryjnymi dodatkami. Warstwa antywirusowa i antybakteryjna którą nakładamy zawiera jony srebra które uaktywniają się i dochodzi do niszczenia bakterii i wirusów na powierzchni.


CERTIFIKACJCA

Touchshield™posiada certyfikację ISO22196, która określa zdolność niszczenia bakteriido99%. Touchshield™ posiada certyfikację ISO21702, która określa zdolność niszczenia wirusów do 93.41% wliczając w to również wirusy otoczkowe (COVID-19 jest wirusem otoczkowym). Największą efektywność antywirusowych właściwości osiąga się przez optymalne dobranie chemicznego składu i położenia go na folii. Wiele rozwiązań antywirusowych nie uzyskuje certyfikacji. Wiele produktów ma zdolność zwalczania bakterii ale nie zwalcza wirusów.

Bakteria i wirus nie są tym samym pojęciem.One działają i reagują na jony srebra w bardzo różny sposób.....


TYPY FOLII TOUCHSHIELD™

WPV70(PVC) jest przeznaczona nie tylko na gładkie powierzchnie płaskie ale również jest optymalna dla zastosowań na lekkie krzywizny oraz pełne krzywizny jak rączki wózków czy uchwyty w komunikacji miejskiej.

CPET75(PET) oferuje doskonałą stabilność wymiarową będąc optymalnym rozwiązaniem na gładkie płaskie powierzchnie takie jak ekrany dotykowe narażone na dużą częstotliwość użytkowania.

Obie wersje posiadają taki sam wysokiej jakości akrylowy klej wodny oferujący wysoką przyczepność początkową oraz doskonale czystą powierzchnię po zdjęciu.....
TRWAŁOŚĆ

Touchshield™ ma gwarantowany minimalny okres trwałości użytkowej do 6miesięcy. Touchshield™ pozostaje efektywny >99% przeciw bakteriom oraz 93.41% efektywny przeciw wirusom w czasie całej gwarantowanej ciągłości użytkowania produktu. Ochrona nie zmniejsza się w miarę upływu czasu, pozostaje na niezmienionym poziomie. Kiedy mówimy o 6-cio miesięcznej trwałości to mówimy o działaniu warstwy aktywnej. Słaba jakość naklejenia na powierzchnię może to zmienić.


Obejrzyj film tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=F6TeImZCtEE


UWAGA! Możliwe przycięcie formatki pod kształt przedmiotu.


Zapraszamy do współpracy!

25 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page